راهنمای سفر به ترکیه (آپدیت 1400)

در حال حاضر متقاضیان خرید ملک در ترکیه میتوانند با پرداخت 700 میلیون تومان صاحبخانه شوند. در حال حاضر میتوانید با انتخاب تور مناسب در کجارو به شهرهای مختلف کشور ترکیه مانند استانبول و آنتالیا سفر کنید.در طول تابستان شرایط برای لذت بردن از تفریحات آبی، شنا در دریا و بازدید از مراکز خرید و جاهای دیدنی ترکیه وجود دارد. با این حال تا اواسط قرن نوزدهم مورد توجه سلاطین عثمانی قرار نگرفت. شما با حداقل قیمت مورد نظرتان میتوانید در ترکیه ملک بخرید و اقامت موقت این کشور را به دست آورید. این اجازهی اقامت ابتدا بهصورت محدود صادر میشود که پس از پایان یک سال قابلیت تمدید دارد.

اگر دوست دارید از همه لحاظ امکانات خوبی داشته باشید، بهترین شهر ترکیه برای شما استانبول است. در شهر ریزه ماهیهای باریک را با برنج آماده میکنند تا این غذای ترکیهای خاص و خوشمزه درست شود. ابتدا هر ورق را با یک قلمو به کره آغشته میکنیم و سپس پستههای آسیاب شده را هر چند لایه یک بار پاشیده میشود. پس تنها خرید ملک برای پیدا کردن کار در ترکیه کافی نیست، هر چند اگر کار مناسبی را پیدا کردید میتوانید برای اجازه کار اقدام کنید. از آنجا که اقامت شما در صورت خرید خانه، اقامت 1 ساله و توریستی است، امکان کار کردن در ترکیه را ندارید.

برگزاری صحیح تورهای نمایشگاهی به شما این امکان را میدهد تا از نمایشگاه برگزار شده بیشترین استفاده را ببرید و با خیال راحت و با قیمت مناسب سفر کنید. از طرفی تورهای زمینی وان اکثرا در تمامی فصول سال اجرا میشوند و از تهران حدود 10 ساعت تا وان راه است. همانطور که گفتیم، با افزایش تورهای ترکیه در ایران، تور ترکیه از سایر شهرهای ایران هم برگزار می شود. ازآنجاکه ایرانیان به خرید ملک در استانبول علاقهی بیشتری نشان میدهند، دور از ذهن نیست که خرید آپارتمان دست دوم در استانبول نیز موردتوجه آنها باشد.

تمامی شهرهای ترکیه مخصوصا استانبول دارای تور لحظه آخری هستند اما ذکر این نکته خالی از لطف نیست که تور دقیقه نودی در شهرهای ساحلی ترکیه مثل آنتالیا بیشتر در فصول بهار و تابستان که هتل هایشان باز هستند و تمامی خدمات را ارائه می دهند برقرار است. مهمترین نکته در موردی راهنمای خرید ملک در ترکیه، آشنایی با مراحل خرید و روندهای قانونی و اداری آن است که در ادامه به آن میپردازیم. محل آغاز سفر در بیشتر تورها شهر تهران است؛ اما با کمی جستوجو میتوانید پروازهای سایر شهرهای ایران به ترکیه را نیز بررسی کنید.در تور هوایی ترکیه، بلیط هواپیمای رفت و برگشت، اقامت در هتل، بیمه مسافرتی، لیدر فارسی زبان، گشت شهری و ترانسفر فرودگاهی در اختیار شما قرار میگیرند.

شهر استانبول بهعنوان یکی از پررونقترین شهرهای ترکیه، طبقات اجتماعی و اقتصادی متنوعی را در دل خود جایداده است. در سفر هیجان انگیز به سرزمین تاریخی عثمانی و بازدید از قصرهای تاریخی با شکوه ترکیه، گویا تاریخ باری دیگر در جلوی چشمان بازدیدکنندگان زنده میشود. امکانات آپارتمانهای نوساز بیشتر از آپارتمان دست دوم است. بیشتر بخوانید: محله های ارزان استانبول کجاست؟ به طور خلاصه، در مقایسه تفاوت های قسمت آسیایی و اروپایی استانبول متوجه خواهیم شد که بخش اروپایی این شهر از جاذبه های گردشگری بیشتری برخوردار است؛ به خصوص دو طرف خلیج شاخ طلایی و همچنین تنگه بسفر.

پدر و مادر برگزار کورل، تانجو کرل و هولیا دارجان هر دو بازیگر بودند. با توجه به مسافتی که هر یک از شهرهای ترکیه با تهران دارند، قیمت بلیط تهران به ترکیه متفاوت است. در زیر نموداری از این رشد قیمت آمده است. دلیل آن رشد سرسام آور قیمت خانه در سالهای اخیر با ورود گردشگران و رونق اقتصادی ترکیه است. اول مطمئن شوید که این وکیل یا مشاور به خوبی با قوانین جدید خرید ملک در ترکیه آشنایی دارد و به قوانین ثبت قرارداد و انتقال سرمایه و امور اداری مسلط است.

در انتخاب وکیل یا مشاور در ترکیه بسیار سختگیر باشید و از آنها بخواهید کاملا تمام پروسههای موجود را به صورت کامل برای شما شرح دهند. متقاضی خرید ملک ابتدا باید نسبت به پیدا کردن خانهی موردنظرش از طریق آژانس املاک یا موسسات معتبر مشاوره و خرید ملک در ترکیه اقدام کند. در این رابطه همکاران ما در آژانس هورامان گشت آماده پاسخگوئی به کلیه سوالات شما در ارتباط با نمایشگاه های ترکیه هستند.

2. آیا با اجاره خانه میشود اقامت ترکیه را گرفت؟ همچنین گردشگران می توانند در زمان حضور خود در ترکیه همزمان چهار فصل را در محل اقامت خود تجربه نمایند. این سد دارای امکان برای ذخیره بیش از ۵.۷۶۳.۰۰۰ میلیارد مترمکعب آب در پشت دیوارهای خود است. چنین دودکشهایی تنها در معدود نقاطی از دنیا وجود دارند.بهترین راه برای تماشای چشماندازهای زیبای این ناحیه سوار بر بالون است. طبق آخرین آماری مه منتشر شده است ، ۹۸ درصد از جمعیت ترکیه را مسلمانان و ۲ درصد مابقی آن را مسیحیان و کلیمیان و دیگر ادیان موجود در جهان تشکیل می دهند و مسلمانان ترکیه اکثر تابع مذهب تسنن هستند که از میان آنها حنفی ها که عموما در مرکز و غرب کشور ترکیه سکونت دارند ، بزرگترین گروه مذهب این کشور بشمار می روند و از زمان امپراطوری عثمانی تا به امروز ، ادیان مختلف ترکیه در صلح و آرامش در کنار همدیگر به راحتی زندگی کرده اند و وجود ۲۳۶ کلیسا در کنار مساجد متعدد این کشور ، نشان دهنده احترام به ادیان مختلف در این کشور می باشد که این خود جای تعمل دارد و جالب است بدانید که نخستین قانون اساسی جمهوری ترکیه که در سال ۱۹۲۴ میلادی تصویب شده است و دین رسمی جامعه را اسلام اعلام نموده است و توجه کنید که در طی این قانون در اصلاحات قانونی سال ۱۹۲۸ این ماده قانونی حذف شد و با تاکید بر جدایی دین از سیاست ، ترکیه کشوری با دولت و حکومت لائیک ( تفکیک دین از سیاست ) معرفی و به صورت قانون به عموم مردم معرفی و اجرا گردید .

این سد انرژی به میزان ۵۴۰ میلیون کیلووات ساعت را تولید خواهد کرد و بیش از ۲ میلیارد متر مکعب آب نیز در پشت دیوارهای این سد گیر خواهد افتاد و دریاچه بسیار بزرگی را تشکیل خواهد داد. چرا که به شما اطمینان میدهد نه تنها سرمایهتان در طول زمان، دچار کاهش ارزش نمیشود بلکه علاوه بر جهش و افزایش آن، از امتیازات ویژه زیادی هم برخوردار میشوید. برای مثال تکسیم و محلههای اطراف آن، منطقهی اسنیورت و شیشلی گزینههای مناسبی برای خرید ملک دست دوم در استانبول محسوب میشوند.

البته این قیمت در محلههای مختلف استانبول متفاوت است و برای اطلاع از قیمت به روز کافیست با کارشناسان ام تی سی هوم تماس بگیرید، یا بهراحتی از طریق گزینهی چت آنلاین (دکمه قرمز رنگ گوشه سمت راست پایین صفحه) با مشاوران ما گفتگو کنید. اگر در کلانشهرهای ایران بزرگ شدید استانبول میتواند به خوبی نیازهای شما را برآورده کند، اما اگر دلتان آرامش بیشتری میخواهد شهرهایی مانند ازمیر، بدروم، آنتالیا و آنکارا را انتخاب کنید چون در این شهرها دیگر از شلوغیهای شهر خبری نیست و هزینه زندگی نیز پایینتر است. مشکلی نیست! سایت کوچسرفینگ راهی عالی برای این کار را پیش روی شما قرار میدهد.

از طرف دیگر با خرید بلیط هواپیمای ترکیه از فلای تودی میتوانید از مزایایی مانند تضمین خرید ارزانترین بلیط هواپیما ترکیه، پشتیبانی 24 ساعته تیم پشتیبانی فلای تودی، امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما ترکیه و بسیاری مزایای دیگر بهرهمند شوید. وزیر خارجه ترکیه درباره آتشبس احتمالی بین روسیه و اوکراین و خبرهایی مربوط به معرفی ترکیه، انگلیس و آمریکا به عنوان کشورهای ضامن گفت: اوکراین در مورد پیمان امنیت جمعی پیشنهادی ارائه کرد که مشارکت ترکیه و آلمان علاوه بر ۵ عضو شورای امنیت نیز باشد.

علاوه بر خرید آپارتمان دست دوم، خرید ویلای دست دوم در استانبول هم بسیار موردتوجه است. قیمت تور ترکیه با توجه به شهر مقصد، زمان سفر و موارد دیگر بسیار متغیّر است. تنوع شهروندان منجر به تنوع قیمت در بخشهای مختلف اقتصادی این شهر شده است. نقشه ای که در ادامه قرار دارد مشخص می کند که ترکیه با ارمنستان، آذربایجان، بلغارستان، قبرس، گرجستان، یونان، ایران، عراق و سوریه هم مرز است و ترکیه در خاورمیانه و آسیا قرار دارد.

خرید خانه در ترکیه با 700 میلیون تومان قطعا محدودیتهایی پیش روی خریدار میگذارد، اما بهصورت کلی میتوان ادعا کرد با این مبلغ شما قادر خواهید بود آپارتمان کوچکی در محلههای ارزانتر ترکیه برای خرید پیدا کنید. از پروازهای محبوب خارجی ترکیه در میان مسافران ایرانی میتوان به بلیط هواپیما ترکیه به کویت، بلیط هواپیما ترکیه به امریکا، بلیط هواپیما ترکیه به کانادا، بلیط هواپیما ترکیه به آلمان و پرواز ترکیه به افغانستان اشاره کرد. پیدا کردن شغل قبل از مهاجرت کمک بزرگی به فرایند مهاجرت شما خواهد کرد. شهرک سازی در ترکیه بسیار رونق پیدا کرده است و شما میتوانید با سرمایه گذاری با خرید ملک در ترکیه امکان خرید ملک در ترکیه به صورت اقساطی را پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید